Dnes ve svých 45 letech zemřela americká televizní, divadelní a filmová herečka Annie Wersching. Ta po mnoho let obdivuhodně bojovala s rakovinou, které letos bohužel nakonec podlehla.

Annie Wersching, která se narodila ve středozápadním regionu USA, kde také dále vyrůstala a formovala svou osobnost, byla neskutečná bojovnice a během své zákeřné nemoci i nadále, a to bez jakéhokoliv omezení, pracovala a natáčela jedno audiovizuální televizní dílo za druhým. Nejvíce se proslavila v populárních seriálech 24 hodin, Star Trek: Picard, Timeless a Bosch. Znát ji ale diváci mohou také díky epizodním rolím v kriminálních seriálech typu Námořní vyšetřovací služba, Hawai 5-0 či Kriminálka Las Vegas.

Hráčská komunita ji má spojenou především s odvážnou Tess, absolutně nepopíratelnou a právoplatnou součástí post-apokalyptického světa The Last of Us, které propůjčila nejen svůj zajímavý hlas, ale také vlastní pohyby prostřednictvím technologie Motion Capture (zkráceně MoCap), což je doslova proces nahrávání pohybu skutečného objektu a jeho převedení na digitální model.

Annie Wersching na tomto světě po sobě zanechala milujícího manžela Stephena Fulla se třemi společnými syny.

Odpočívej v pokoji, Annie!

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat