To, po čem neskutečně dlouho celá herní komunita toužila, se konečně stává realitou – jedna z nejlepších, nejúspěšnějších a nejpopulárnějších herních sérií na světě, která průběžně vychází na konzole PlayStation (PlayStation 3, PlayStation 4 a PlayStation 5), dnes vůbec poprvé, byť se zpožděním oproti původnímu plánu, formálně přichází na pevné a přenosné osobní počítače, a to prostřednictvím do posledního detailu propracovaného remaku The Last of Us Part I.

Elektronická licence dobrodružné adventury The Last of Us Part I, která je doslova skrz na skrz prolezlá parazitickou houbou Cordyceps a jejími infikovanými oběťmi, je k dispozici právě teď na hráči milované platformě Steam a neméně oblíbené konkurenční platformě Epic Games.

YouTube video

Navrženo pro PC

The Last of Us Part I pro PC obsahuje podporu AMD FSR 2.2, podporu Nvidia DLSS Super Resolution1, možnosti VSync a omezení snímkové frekvence a řadu funkcí navržených speciálně pro PC, včetně nastavitelné kvality textur, stínů, odlesků, ambientní okluze a dalších.

PC hráči se mohou plně ponořit do prostředí s ohromujícími detaily díky skutečnému 4K rozlišení2 s podporou ultraširokého monitoru s poměry stran 21:9 Ultrawide a 32:9 Super Ultrawide.

Pližte se nenápadně opuštěnými domy a městy nebo se vrhněte do napínavé strhující akce s podporou 3D zvuku, díky kterému lépe uslyšíte šustění listí, rozbíjení skla nebo kroky nepřátel, kteří se vás snaží přepadnout3.

Podpora periferií

The Last of Us Part I na PC podporuje ovladač DualSense prostřednictvím kabelového připojení, a tak mohou hráči díky haptické odezvě a adaptivním spouštím cítit dopad bitvy, hukot projíždějícího tanku a mnoho dalšího. Díky podpoře ovladače DualShock 4, široké škály dalších gamepadů a klávesnice a myši si hráči mohou přizpůsobit styl hraní podle svých preferencí.

Verze pro PC obsahuje řadu nových možností přizpůsobení ovládání, včetně úplného přemapování ovládání, primárních a sekundárních přiřazení pro ovládání klávesnicí a myší, adaptivního režimu, který hráčům umožňuje kombinovat vstupy z klávesnice a ovladače, a další.

Vydání Part I na PC zahrnuje sadu funkcí přístupnosti z The Last of Us Part I, takže si hráči mohou zážitek přizpůsobit svým potřebám a preferencím.

AMD Fidelity FX Super Resolution 2

Nakopněte snímkovou frekvenci a bojujte o přežití jako Joel a Ellie díky technologii temporálního upscalingu nové úrovně od společnosti AMD. FSR 2 využívá špičkové algoritmy, které zvyšují snímkovou frekvenci a poskytují vysoce kvalitní zážitky ve vysokém rozlišení ze hry The Last of Us Part I na široké škále kompatibilních grafických karet.

Pokročilé grafické možnosti vyžadují kompatibilní PC a grafickou kartu.
Vyžaduje kompatibilní PC, grafickou kartu a zobrazovací zařízení podporující 4K rozlišení.
3 3D zvuk vyžaduje stereofonní sluchátka nebo kompatibilní reproduktory.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat