Post-apokalyptická série The Last of Us je tu již s námi téměř deset let a od svého příchodu nepřestává každým dnem překvapovat, a to především v rámci neustále nově se objevujících detailů během prozkoumávání jejího houbou zdecimovaného světa. Příchod remaku The Last of Us Part I sebou pochopitelně taktéž přináší spoustu nových detailů, které samozřejmě z hráčského úhlu pohledu nezůstanou jen tak bez povšimnutí.

Převážná většina hráčů této survival adventury jistě postřehla skutečnost, že ústřední postava jménem Joel Miller má narozeniny 26. září, avšak konkrétní rok narození již nebyl dále nikde prozrazen. Tento poměrně zásadní nedostatek ale naštěstí napravuje počin The Last of Us Part I.

Po dokončení této hry lze totiž v galerii 3D modelů, konkrétně v doplňcích, nově odemknout vojáky vládního útvaru FEDRA, a to přesně ty, kteří hlídají bránu na jižním kontrolním stanovišti číslo 5 a kterým Joel a Tess těsně před útokem Světlonošů předložili své skutečné a nijak nepadělané průkazy totožnosti.

Právě ony průkazy poodhalují fakt, že Joel Miller se narodil 26. září 1981 a to konkrétně v texaském Arlingtonu, tedy nikoli v domnělém Austinu. Co se jeho ženského doprovodu týče, průkazy pak prozrazují i skutečné jméno Tess, jímž je Theresa Servopoulos. Příjmení Servopoulos je mimochodem řeckého původu.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách televizního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, naleznete ZDE!

Mohlo by vás také zajímat