Druhá epizoda nejočekávanějšího televizního seriálu The Last of Us s hlavní hereckou dvojící ve složení Pedro Pascal a Bella Ramsey, který je dle kritiků dosavadně nejlepší hranou adaptací původního herního díla, je od včerejšího dne venku (její premiéru sledovalo 5,7 milionů diváků) a ani ji nelze, tak jako její předchůdkyni z minulého týdne, nepochválit za opravdu precizní zpracování.

Seriál The Last of Us už první epizodou (její premiéru sledovalo 4,7 milionů diváků a v prvním týdnu jí vidělo přes 18 milionů diváků) citelně dokázal, že je silným aspirantem na skutečně kultovní počin, jehož nepopíratelný vliv se pochopitelně celosvětově promítá i do samotné prodejnosti titulů z videoherní franšízy, která se stala jeho předlohou.

Například ve Velké Británii byl za pouhý týden od uvedení prvního dílu seriálu The Last of Us zaznamenán enormní nárůst remasterované verze The Last of Us Remastered z roku 2014 o 322% a u remaku The Last of Us Part I z konce loňského roku pak o 238%. Vůbec špatně si samozřejmě nevedou ani zbylé tituly z této celosvětově uznávané survival série, ale tato čísla jsou prozatím víceméně upozaďována.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat