Očekávané se stává skutečností a to snad v každé zemi! Šílenství okolo příchozího titulu The Last of Us Part II totiž nebere konce a to je podle nás zatraceně dobře, protože právě díky němu začal být enormní zájem i o ostatní tituly této post-apokalyptické herní série!

To je zapříčiněno hlavně tím, že spousta lidí o sérii The Last of Us doposud neslyšela a protože blížící se hra The Last of Us Part II, která je podpořena masivním marketingem, je sequelem, každý si chce pochopitelně sérii užít celou a to od jejího úplného začátku.

Podle aktuálních britských statistik The Last of Us Part II v předobjednávkách her pro konzoli PlayStation 4 jasně dominuje, to je nepopíratelné. Hra The Last of Us Remastered se díky 30% prodejnímu nárůstu v posledních týdnech dostala do první desítky žebříčku, zaobírajícího se prodejností již vydaných her pro danou konzoli PlayStation 4, a podle odhadů by se z aktuálního osmého místa mohla vyšvihnout ještě o několik příček výše.

Aktuální stav prodejnosti vydaných her pro PS4:

  1. FIFA 20
  2. Ring Fit Adventure
  3. Animal Crossing: New Horizons
  4. Call of Duty: Modern Warfare
  5. Grand Theft Auto 5
  6. Worldwide Games
  7. Mario Kart 8: Deluxe
  8. The Last of Us: Remastered
  9. Star Wars Jedi: Fallen Order
  10. Marvel’s Spider-Man

Za zmínku určitě stojí i verze The Last of Us pro PlayStation 3 (díky vypnutým serverům pro tuto konzoli už bohužel bez možností hraní The Last of Us: Left Behind a frakcí), ta se totiž úměrným tempem prodává překvapivě vesele dále a to i přesto, že je za dveřmi již pátá generace konzole PlayStation!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat