Ano, je to tak, opravdu se z naší strany nejedná o vtípek, ale v hororově laděné videohře The Last of Us Part II se budou moci prostřednictvím modifikátorů v blížícím se updatu skutečně využívat speciální cheaty, které dokážou do značné míry ovlivnit její chování.

Nečekejte ale žádné psané pokyny nebo snad na ovladači všelijak mačkaná gesta, v tomhle je to trochu jinak. Pro aktivaci těchto cheatů stačí projít herní příběh, kde za jeho každou určitou část získáváte jisté množství bodů. Tyto potřebné body lze následně proměnit za zmíněné cheaty a hra The Last of Us Part II tak v okamžiku získává zcela nový rozměr!

Těmito speciálními cheaty můžete aktivovat neomezené množství munice, neomezenou tvorbu předmětů, neomezenou životnost zbraní na blízko či neomezený dosah odposlechu pro lokaci nepřátel.

Dalším zajímavým prvkem je i vlastnost, díky které budete moci zabíjet už jen jednou jedinou ranou a je fuk, jakou zbraní se rozhodnete nepřítele zlikvidovat, protože tato vlastnost se vztahuje na veškeré dostupné zbraně a je zcela jedno, zda se jedné o střelné či nikoliv.

Máte rádi zpomalený režim? Hola hej, i toho se v blížím se updatu dočkáte! Zpomalený režim bude navíc zpracován ve dvou typech – jeden dokáže zpomalit rychlost celkové hry o 50 procent a ten druhý zase dokáže zpomalit rychlost hry jen po dobu míření a to o 25 procent. Takže pokud máte rádi detailní záběry, v nichž z vašich nepřítel tryská krev na všechny strany, určitě si přijdete na své!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat