Končí veškeré spekulace a je rozhodnuto! Žádný kýžený Nikolaj Coster-Waldau, Hugh Jackman, Gerald Butler či Josh Brolin a ani žádná vytoužená Kaitlyn Dever, Sophia Lillis, Dafne Keen či Maisie Williams. HBO konečně oficiálně oznámilo jména představitelů ústřední dvojice seriálové adaptace post-apokalyptické herní série The Last of Us.

Nemilosrdného a životem v karanténě ostříleného samotáře Joela Millera ztvární Pedro Pascal, herec s chilskými kořeny, kterého můžete znát například z filmů Můžeme být hrdinové (jako Marcus Moreno), Wonder Woman 1984 (jako Maxwell Lord) a Equalizer 2 (jako Dave York) nebo ze seriálu The Mandalorian (jako The Mandalorian), Narcos (jako Javier Peña) a slavné ságy Hra o trůny (jako Oberyn Martell).

YouTube video

Na svůj věk vyspělou, odvážnou, ale přesto stálou puberťačku Ellie Williams zahraje anglická herečka Bella Ramsey, veřejností oblíbená především díky svým obdivuhodným výkonům v seriálech Hra o trůny (jako Lyanna Mormont) a Čarodějnice školou povinné (jako Mildred Hubble).

YouTube video

S natáčením seriálu The Last of Us by se mělo začít ještě tento rok a pokud půjde vše dle plánu, spekuluje se o tom, že by se pilotní díl mohl světla světa dočkat těsně na konci tohoto roku.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat