V souvislosti s celosvětově úspěšným post-apokalyptickým televizním seriálem The Last of Us už není velkým otazníkem jen neustále odsunované zahájení natáčení jeho druhé řady, které už několik dlouhých měsíců nešťastně brzdí táhnoucí se bouřlivá hollywoodská stávka scenáristů, k nimž se dokonce dodatečně přidaly i početné herecké odbory, ale také poměrně hojně skloňované případné odvozeniny.

Podle zákulisních informací totiž tvůrčí tým neustále diskutuje o budoucnosti seriálové adaptace videoherní franšízy The Last of Us a nevylučuje tak ani potencionální spin-offy, tedy související odvozená díla, nějakým způsobem rozšiřující hlavní příběh. Samozřejmostí je, že inspirace současnými postavami a zdecimovaným světem by byla maximálně zachována, protože všechny charaktery, ať už hlavní nebo vedlejší, jsou v určitém aspektu velice zajímavé a každý z nich se doslova nabízí ke hlubšímu prozkoumání.

Na veřejnost již v této souvislosti unikly dvě možné teorie zápletek. Ty by mohly vyprávět příběh o přátelství mezi Marlene a Annou (matkou Ellie) nebo o období, kdy se Tommy, Joelův bratr, rozhodl odejít od Světlonošů a následně se usídlil na dobře situované vodní přehradě, kde se rozhodl zakotvit po boku své ženy Marie.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat