Pokud se vám líbila nedávno kompletně odvysílaná první řada post-apokalyptického televizního seriálu The Last of Us, za jehož vznikem stojí americká komerční televizní stanice Home Box Office, zkráceně HBO, můžeme vám zaručit, že jeho druhá řada se vám bude líbit ještě více, a to minimálně co se parazitickou houbou zbídačených lidí týče.

Tvůrci seriálu překvapivě přislíbili, že jeho druhá řada bude více ambicióznější a diváky navíc potěší výrazně větším množstvím nakažených, což dokazuje to, že produkční tým skutečně naslouchá zpětné vazbě svých fanoušků. Těm se totiž příliš nelíbila skutečnost, že první řada seriálové adaptace oproti herní předloze naskytla pohled na minimální množství nakažených.

Příběh druhé řady bude další kapitolou v nebezpečné cestě post-pandemickými Spojenými státy americkými, kterou detailně nabízí survival počin The Last of Us Part II, z něhož bude také primárně vycházet.

Díky úspěchu první řady je již údajně zajištěn i znatelně větší rozpočet, což se výrazně promítne do finální podoby scénáře, počtu zahrnutých charakterů a zásadních speciálních efektů a dalších potřebných faktorů, souvisejících s natáčením a následnou post-produkcí.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat