Máte rádi při hraní videoher pořádné výzvy? Milujete, když z herních titulů můžete vyždímat maximum? Pokud ano, máme pro vás dobré zprávy – kompletní seznam veškerých trofejí, nacházejících se v dlouho očekávané hře The Last of Us Part II, je konečně tady!

Podle dostupných informací je většina trofejí sběratelského typu, takže tentokrát nejsou striktně vázány na samotnou obtížnost hry, což znamená jediné – mít možnost “sáhnout si” na trofeje tak bude mít každičký jedinec a právě to je na tom tak super!

Ačkoli to díky této skutečnosti vypadá, že získání trofejí bude snadnější než u předchozích titulů, nenechte se zmást – svět v The Last of Us Part II je neuvěřitelně rozmanitý a při jeho důkladném prozkoumávání si sáhnete na pomyslné dno. Získat veškerá vylepšení postav a zbraní totiž také není úplnou procházkou růžovým sadem.

Platinová trofej bude chtít nejen pevné nervy, ale také dostatek času. Vývojáři se nechali slyšet, že se opravdu pečlivě soustředili na to, abyste ji nezískali hned při prvním hraní hry, takže je velká pravděpodobnost, že hru budete muset projít více než jednou…

I u hry The Last of Us Part II se můžete po dokončení kompletní kampaně těšit na již tradiční režim New Game Plus, umožňující dokončit vývoj postavy, případně si některé dříve prošlé kapitoly mírně ulehčit. Samozřejmostí je i to, že si můžete užívat plejádu artworků a postupně odemykat modely jednotlivých postav!

Kompletní seznam trofejí hry The Last of Us Part II naleznete zde.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat