Dámy a pánové, hojně diskutovaný remake celosvětově oblíbené post-apokalyptické videohry, která neustále se rozrůstající herní komunitě nabídla nesmírně silný emotivní příběh a opravdu těžce zapomenutelné postavy, je venku!

The Last of Us Part I dnes konečně oficiálně vychází pro herní konzoli PlayStation 5 a nabízí toho opravdu mnoho, což dokazuje samotný oficiální popis klíčových prvků této hry:

Přepracováno pro PlayStation 5

Hra byla kompletně od základů přepracována pomocí nejnovější technologie enginu PS5™ od Naughty Dog s pokročilou vizuální věrností, plně integrovanými funkcemi bezdrátového ovladače DualSense™ a dalšími funkcemi.

Věrný remake

Zažij emotivní příběh a nezapomenutelné postavy Joela a Ellie ve hře The Last of Us a seznam se s událostmi, které navždy změnily životy Ellie a její nejlepší kamarádky Riley v kritikou oceňované prequelové kapitole Left Behind.

Úplně nový zážitek

Zcela přepracovaný původní zážitek, který je věrně reprodukován, ale obsahuje modernizované herní mechanismy, vylepšené ovládání a rozšířené možnosti přístupnosti.

Ponořte se do vylepšeného příběhu vyprávěného pomocí prostředí, efektů, animací obličejů i zdokonaleného průzkumu a boje.

Jak The Last of Us Part I využívá vlastnosti PS5:

  • Vylepšená grafika: Hra The Last of Us™ byla kompletně od základu přepracována s využitím nejnovější technologie enginu PS5™ od společnosti Naughty Dog, která vylepšuje každý vizuální detail a přináší realističtější osvětlení a atmosféru, složitější prostředí a kreativní přepracování známých míst.
  • Rychlé nahrávání: Počáteční načítání je téměř okamžité a po prvním spuštění plynulé díky SSD disku konzole PS5 – můžeš tak pokračovat v příběhu tam, kde jsi skončil, a rychleji načítat konkrétní setkání a kapitoly.
  • Haptická odezva: Podpora haptické odezvy bezdrátového ovladače DualSense™ pro každou zbraň zvyšuje úroveň bojových střetů a díky haptickým vjemům bezdrátového ovladače DualSense ožívá i prostředí, takže ucítíš padat jemný déšť, křupání sněhu při chůzi a podobně.
  • Adaptivní spouště: Všechny kultovní zbraně ze hry The Last of Us, včetně Joelova revolveru a Elliina luku, nyní využívají dynamický odpor spouště bezdrátového ovladače DualSense a při střelbě mají zpětný ráz, což tě ještě víc vtáhne do boje.
  • 3D zvuk: Nově vylepšený zvukový engine od Naughty Dog, který je navržen tak, aby využíval technologii Tempest 3D AudioTech konzole PS5, přináší bohatší zvukové scény, větší explozivní momenty a působivější hratelnost prostřednictvím kompatibilních stereofonních sluchátek (analogových nebo USB) či televizních reproduktorů.

Hru The Last of Us Part I zakoupíte právě teď na oficiálních stránkách PlayStation.com, a to konkrétně na adrese www.playstation.com/cs-cz/games/the-last-of-us-part-i/.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat