Craig Mazin, tvůrce mrazivého televizního seriálu Černobyl, pojednávajícího o mohutné explozi části jaderné elektrárny v Černobylu na Ukrajině, která do ovzduší dne 26. dubna 1986 uvolnila nebezpečné radioaktivní látky nejen na ukrajinském, běloruském a ruském území tehdejšího Sovětského svazu, ale také do oblastí Skandinávie a západní Evropy, se dočkal pochvaly od jednoho z nejvýznamnějších a nejvlivnějších filmařů novodobé historie kinematografie, a to konkrétně od amerického režiséra, producenta a scénáristy Stevena Spielberga, který je znám svou prací na veleúspěšných filmových hitech Čelisti, E.T. – Mimozemšťan, Jurský park či Schindlerův seznam.

Steven Spielberg, honosící se řadou ocenění, včetně několika Oscarů za nejlepší režii, totiž scénáristovi Craigovi Mazinovi napsal dopis, v němž si pochvaloval zpracování třetí epizody post-apokalyptického televizního seriálu The Last of Us, jenž byl vysílán v prvním kvartálu letošního roku.

Craig Mazin radost z obdivu své práce, který mu vyjádřil jeho největší idol, obratem sdílel s hlavními postavami souvisejícího dílu, Nickem Offermanem (představitel Billa) a Murrayem Bartlettem (představitel Franka), a následně samozřejmě i s mnoha dalšími členy produkčního týmu.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat