Nový post-apokalyptický akční seriál The Last of Us, za jehož vznikem stojí americká televizní stanice HBO, je dle veřejnosti pravděpodobně nejvěrnější hranou adaptací, která do dnešního dne vznikla.

Důkazem je nejen dokonale zachycená atmosféra a zachovaná věrnost původní stejnojmenné videoherní série, ale také dosavadní čísla sledovanosti prvního dílu, která již přece jen o něčem vypovídají – více než 4,7 milionů diváků ho vidělo v momentě jeho premiéry a více než 10 milionů diváků ho vidělo za 2 dny od momentu jeho premiéry.

Podle stávajícího ohlasu se tak od dalších dílů seriálu The Last of Us očekává konstantní nárůst sledovanosti, což tvůrce může přesvědčit k přípravám jeho druhé řady.

Na základě všech těchto faktů se teď mezi zapálenými fanoušky franšízy Resident Evil opakovaně vyskytují zbožná přání, hovořící o tom, že by bylo více než skvělé, kdyby stanice HBO získala potřebná práva a natočila po svém i seriálovou adaptaci Resident Evil. S tou již sice přišla streamovací služba Netflix, ale očekávaný divácký úspěch se v tomto případě bohužel nedostavil, tudíž její možné pokračování nakonec bylo nenávratně zrušeno.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat