Natáčení hororového televizního seriálu The Last of Us z produkce americké stanice HBO je v plném proudu a světlo světa tak postupně spatřují mnohé další zákulisní momentky s hashtagem #behindthescenes, za nimiž stojí hlavně vášniví fanoušci stejnojmenné franšízy.

Po proběhnuvší dopravní zácpě, která se v těchto dnech natáčela na území a v okolí města High River, se nyní na základě propracovaného plánování dostalo i na filmování scén Louisova hořící domu, zahrnutých v prvním díle The Last of Us. Kulisa tohoto farmářského stavení vyrostla taktéž na území zmíněného města High River a pochopitelně nezůstala bez povšimnutí kolemjdoucích. Místní obyvatelce Melanii B. se podařilo alespoň z části nafotit místo činu.

Podle ní ale byla lokace velice dobře hlídaná, takže se nemohla dostat blíže, navíc natáčení probíhalo převážně uvnitř a všude okolo byla rozmístěna zelená plátna. V jistý moment však daná rekvizita byla zapálena a následně se na scéně začali objevovovat zběsilí Runneři, což jsou jedinci vykazující první stupeň nákazy houbovou infekcí…

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat