Runneři spatřeni u Louisovy hořící farmy aneb když natáčení seriálu The Last of Us probíhá dle plánu!

Televizní seriálThe Last of UsThe Last of Us Remastered

Natáčení hororového televizního seriálu The Last of Us z produkce americké stanice HBO je v plném proudu a světlo světa tak postupně spatřují mnohé další zákulisní momentky s hashtagem #behindthescenes, za nimiž stojí hlavně vášniví fanoušci stejnojmenné franšízy.

Po proběhnuvší dopravní zácpě, která se v těchto dnech natáčela na území a v okolí města High River, se nyní na základě propracovaného plánování dostalo i na filmování scén Louisova hořící domu, zahrnutých v prvním díle The Last of Us. Kulisa tohoto farmářského stavení vyrostla taktéž na území zmíněného města High River a pochopitelně nezůstala bez povšimnutí kolemjdoucích. Místní obyvatelce Melanii B. se podařilo alespoň z části nafotit místo činu.

Podle ní ale byla lokace velice dobře hlídaná, takže se nemohla dostat blíže, navíc natáčení probíhalo převážně uvnitř a všude okolo byla rozmístěna zelená plátna. V jistý moment však daná rekvizita byla zapálena a následně se na scéně začali objevovovat zběsilí Runneři, což jsou jedinci vykazující první stupeň nákazy houbovou infekcí…

Další zajímavé články

0 %