To, že se nadcházející seriál The Last of Us bude natáčet ve více než miliónovém kanadském městě Calgary, už pro veřejnost není žádným tajemstvím nějaký ten pátek. Když se ale chvilinku pozastavíme nad slovem tajemství, víme moc dobře, co jím ale až do dnešního dne bylo – konkrétní lokace!

Konečně se to děje – tvůrci seriálu v souvislosti s lokacemi, určenými pro natáčení, pomalu odkrývají své karty. Tou první pomyslnou kartou je calgarská střední škola Lord Shaughnessy High School, pojmenovaná po americko-kanadském prezidentovi železniční společnosti Canadian Pacific, jímž byl Thomas Shaughnessy, první baron rodu nesoucí příjmení Shaughnessy.

Právě na pozemku výše zmíněné školy se v tuto chvíli natáčí část prologu, který by měl být navíc rozšířen o takové scény, které se v původní herní předloze neobjevily. Těmi by totiž měly být momenty, zachycující život Joelovy dcery Sarah před vypuknutím houbové infekce – nejen tedy ten běžný studijní, ale i její vášnivou lásku k fotbalu, který hrála za školní dívčí fotbalový tým.

Dočkáme se tedy i scény, během níž vznikla ikonická fotografie níže?
ⓘ Zdroj fotografie: the18.com

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách televizního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, naleznete ZDE!

Mohlo by vás také zajímat