Craig Mazin, koproducent pomalu, ale jistě se blížícího dramatického televizního seriálu The Last of Us, pocházejícího z dílny americké komerční televizní stanice HBO, který vznikl na základě stejnojmenné videoherní série, promluvil o procesu výběru představitelů ústřední dvojice, tedy Joela Millera a Ellie Williams

Výběr herce do role Joela byl prý podle Craiga Mazina relativně jednoduchou záležitostí, protože Pedro Pascal pro ni měl veškeré potřebné předpoklady, včetně nezpochybnitelných zkušeností, patřičných dovedností a také určitého kouzla osobnosti.

Co se ale výběru herečky do role Ellie týče, v tomto ohledu se jednalo o skutečnou výzvu, protože najít vhodnou dívku bylo obtížné a trvalo to podstatněji déle. Postava Ellie je totiž nejen tvrdá, násilná a odvážná, ale také ochranitelská a vtipná, sehnat proto vhodnou herečku, která dokáže tyto charakteristické prvky šikovně vystihnout a přitom v určitých momentech divákům nabídnout i její slabiny a především podstatné propojení se s Joelem, byl pro tvůrce oříšek.

Castingem na tuto roli si celkem prošlo více než sto hereček, z nichž, na základě svých kvalit, byla nakonec vybrána talentovaná anglická herečka Bella Ramsey.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat