Americké vývojářské studio Naughty Dog umí své fanoušky vždycky pořádně překvapit. Stejně tak tomu bude i u blížícího se bezplatného updatu pro akční adventuru The Last of Us Part II.

Ten nejenže nabídne již v dřívějším článku zmíněný Grounded Mode a Permadeath, ale také rozmanitou řadu modifikátorů v sekci Extra, které ze hry dokáží udělat famózní pastvu nejen pro oko, ale i pro ucho.

Tyto modifikátory totiž zvládnou ve hře The Last of Us Part II změnit grafiku i zvuk a to víceméně kdykoli v průběhu děje. Jediné, co je pro jejich aktivaci třeba udělat je hrát. Za hraní následně získáváte určité body, které vám tyto Extra prvky odemknou (pokud už hru máte kompletně dohranou, všechny tyto modifikátory by se vám měly bez problému odemknout automaticky).

The Last of Us Part II si budete moci zahrát hned v několika grafických podobách, mezi nimiž za zmínku stojí určitě komiksový styl, 8 bitový styl, styl alá Matrix, umělecký pop-art styl, vodovkami inspirovaný styl nebo tajemně šedý styl, připomínající tak trochu život po životě.

Co se zvuků týče, tak v tomto směru se můžete těšit na několik zvuky zkreslujících filtrů (např. 8 bitový, jdoucí ruku v ruce se stejně jmenovaným stylem grafiky), horizontálně vykreslené převracení světa a také na “ekvalizér”, díky němuž budete moci snížit nebo zvýšit polohy vybraných tónů.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat