Kolem blížící se post-apokalyptické hry The Last of Us Part I, za jejímž vývojem stojí dnes již věhlasné kultovní americké studio Naughty Dog, je po dalším nespočtu úniků opět poměrně dost hlučno. Na veřejnost se totiž dostávají jistá tvrzení o tom, že tento remake jaksi nebude úplně ctít původní verzi, což se samozřejmě samotným vývojářům nelíbí a ti se rozhodli prostřednictvím Neila Druckmanna, spolutvůrce a spoluprezidenta Naughty Dog, k dané situaci stručně vyjádřit.

Podle Druckmannových slov by hra, ve srovnání s původní verzí, měla obsahovat hned několik nových funkcí. Vzápětí pak obratem tvrdošíjně naznačil, že hra bude pro hráče zcela novým a ve výsledku opravdu ojedinělým zážitkem. Následně přislíbil, že tato blížící se novinka bude maximálně ctít původní verzi, zachová si její autentičnost a výrazně ji ve všech směrech pozvedne. Kromě toho také prohlásil, že se v tomto konkrétním případě jedná o evoluci uměleckého směru, implementované technologie a všeho, co ve výsledku umožňuje vytvořit produkt s extrémně lepším prožitkem.

Studio samotné pak dále ve svých prohlášeních uvedlo, že mu výjimečně výkonná herní konzole PlayStation 5, pro kterou je remake The Last of Us Part I stvořen, dal jedinečnou příležitost realisticky výrazně vylepšit postavy samotné, umělou inteligenci, inovativní ovládání, fyziku objektů, vykreslování, modifikátory, fotografický režim, 3D audio a nespočet mnoha dalších zcela zásadních vlastností… no zkrátka vyjmenovávat je všechny by nám jistě zabralo mnoho času!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat