Neil Druckmann, jenž je známý především jako kreativní ředitel a scénárista videoherní série The Last of Us, se před pár týdny, příhodně na den svých dvaačtyřicátých narozenin, dočkal dosti zásadního kariérního povýšení – po pozici viceprezidenta, jímž se stal v roce 2018, bude společně s Evanem Wellsem nově zastávat funkci prezidenta vývojářského studia Naughty Dog.
 
Neil Druckmann se k Naughty Dog připojil v roce 2004 a kromě zmíněné série The Last of Us můžete na jeho “osobitý rukopis” narazit i u dobrodružných sérií Uncharted či Jak and Dexter.
 
Druckamanna mimochodem na pozici viceprezidenta, na které působil necelé tři roky, plně nahradí šikovný Christian Gyrling s neméně talentovanou Alison Mori.
 

Všichni prožíváme globální pandemii, ale došlo také ke světlým okamžikům. Jedním vzrušujícím okamžikem pro Naughty Dog bylo dlouho očekávané vydání The Last of Us Part II letos v červnu. Dnes přichází další okamžik. Chtěli jsme se podělit o další skvělé zprávy o studiu. Na setkání všech zaměstnanců jsme oznámili několik opravdu zasloužených povýšení.

V Naughty Dog máme tak úžasný tým a mít možnost pracovat s každým z těchto lidí, to je obzvláště v danou chvíli velmi důležité. Jsem pyšný, když mohu ocenit úspěchy lidí z našeho týmu a jejich práci pro studio.

Evan Wells, prezident Naughty Dog

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat