Pokládáte si v poslední době opakovaně otázku, jak to momentálně vypadá s dlouho slibovaným a nesčetněkrát skloňovaným multiplayerem The Last of Us, kombinujícím přežití, průzkum a soupeření do takzvaného „posledního dechu“?

Dle nejčerstvějších informací to vypadá tak, že by tento jedinečný kooperativní online zážitek měl být zasazen do zcela nového města, které se ve videoherní survival sérii The Last of Us doposud ještě neobjevilo. K novému městu samozřejmě patří i nový příběh se zcela novými hrdiny, takže je naprosto jasné, že dosavadní hlavní postavy bychom zde již hledali marně.

Tvůrci slibují, že tento velice nadějný multiplayerový spin-off a zároveň i samostatná kapitola vesmíru The Last of Us uživatelům poskytne opravdu nevídaný zážitek plný brutality a napětí. Původně už měl být součástí titulu The Last of Us Part II, avšak průběžně nakynul do takových rozměrů, že se z něj kalifornské studio Naughty Dog rozhodlo udělat zcela samostatný projekt s prozatímně blíže nespecifikovaným datem vydání…

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat