Moment psího truchlení nad ztrátou svého páníčka je ve hře The Last of Us Part II opravdu srdcervoucí!

The Last of Us Part II

Promakané detaily, které dělají videoherní počiny kalifornského vývojářského studia Naughty Dog tak úspěšnými a jedinečnými, se již staly víceméně naprostým standardem a pochopitelně jim neunikl ani vloni exkluzivně vydaný survival titul The Last of Us Part II pro herní konzoli PlayStation 4.

V něm je fascinujících podrobností nespočet, ale jedna z nich, která se protentokrát týká zvířat, vás opravdu nenechá chladnými. Jedná se totiž o smutný moment, zachycující psa, který truchlí nad ztrátou svého páníčka… a to je skutečně srdcervoucí!

Tuto scénu, nacházející se konkrétně v Seattlu, se podařilo zachytit jednomu hráči, který se o ni samozřejmě neváhal podělit s ostatními skrze sociální sítě a doplnil ji navíc ještě emotivní skladbou All By Myself od kanadské zpěvačky Céline Dion.

Scéna je ve hře mimochodem běžná a snadno proveditelná, ale zaznamenat ji v ten správný okamžik, to už zase tak snadné není. Zkusíte to?

@zumbinandoDesculpa matar seu dono doguinho, vou te adotar depois dessa 🥺😭 #thelastofus #thelastofus2 #foryoupage #games #videogames #elliewilliams♬ All By Myself – Céline Dion

Další zajímavé články

0 %