Promakané detaily, které dělají videoherní počiny kalifornského vývojářského studia Naughty Dog tak úspěšnými a jedinečnými, se již staly víceméně naprostým standardem a pochopitelně jim neunikl ani vloni exkluzivně vydaný survival titul The Last of Us Part II pro herní konzoli PlayStation 4.

V něm je fascinujících podrobností nespočet, ale jedna z nich, která se protentokrát týká zvířat, vás opravdu nenechá chladnými. Jedná se totiž o smutný moment, zachycující psa, který truchlí nad ztrátou svého páníčka… a to je skutečně srdcervoucí!

Tuto scénu, nacházející se konkrétně v Seattlu, se podařilo zachytit jednomu hráči, který se o ni samozřejmě neváhal podělit s ostatními skrze sociální sítě a doplnil ji navíc ještě emotivní skladbou All By Myself od kanadské zpěvačky Céline Dion.

Scéna je ve hře mimochodem běžná a snadno proveditelná, ale zaznamenat ji v ten správný okamžik, to už zase tak snadné není. Zkusíte to?

@zumbinandoDesculpa matar seu dono doguinho, vou te adotar depois dessa 🥺😭 #thelastofus #thelastofus2 #foryoupage #games #videogames #elliewilliams♬ All By Myself – Céline Dion

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat