Do roku 1899 zasazená a akcí doslova prošpikovaná hra Red Dead Redemption 2, která v roce 2018 vyšla pod záštitou proslulého herního vydavatelství Rockstar Games, sleduje osud Arthura Morgana, člena nechvalně proslulého Van der Lindeho gangu, jenž po úpadku Divokého západu bojuje o přežití s vládními příslušníky, konkurenčními gangy a mnoha dalšími nepřáteli.

Naproti tomu hra The Last of Us Part I, pro PC vydaná v březnu tohoto roku vývojářským studiem Naughty Dog, pro změnu vypráví dramatický příběh Joela Millera a Ellie Williams, pragmatického pašeráka a dospívající dívky, kteří společně překonávají kruté nástrahy post-apokalyptického amerického kontinentu, zpustošeného parazitickou houbou Cordyceps.

Když pomineme samotnou kvalitu vyprávění těchto příběhů, obě dvě zmíněné hry mají společnou jednu další věc, a to velice silné charaktery, které jsou v rámci přežití a obhájení si svých záměrů ochotni udělat téměř cokoli.

Na internetu se v těchto dnech objevilo video pozoruhodného módu pro PC verzi The Last of Us Part I, zachycující hlavní postavu hry Red Dead Redemption 2, Arthura Morgana, nahrazujícího dnes již legendárního a zcela neodmyslitelného Joela Millera.

Zajímavostí v tomto ohledu je také to, že díky umělé inteligenci došlo k přepracování dialogů tak, aby výsledný hlas odpovídal skutečnému hlasu Arthura Morgana.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat