Je to sotva čtrnáct dní, co jsme vás informovali o tom, že akční survival gamesa The Last of Us Part II na internetovém portálu Metacritic čelí silnému review bombingu (více si o tom můžete přečíst zde), jenže…

Stejným osudem si totiž už dříve prošlo několik herních titulů a to například super hravý simulátor Animal Crossing: New Horizons, chytlavá strategie Warcraft 3 Reforged nebo akční RPG Fallout 76.

Vedení agregátoru recenzí Metacritic tyto incidenty monitoruje již delší dobu a rozhodlo se tak po dlouhém odkládání konečně jednat. Pro svou mnohačetnou skupinu uživatelů se tak připravilo několik změn v pravidlech používání portálu.

Tou nejzásadnější změnou je skutečnost, že uživatelé webu Metacritic nově nebudou moci tituly hodnotit v prvních minutách ani hodinách od jejich vydání. Vedení Metacritic tak chce docílit toho, aby si konkrétně herní nadšenci hry nejprve nějakou dobu zahráli a až poté se se světem podělili o své dojmy z nich.

Tato změna se již stačila projevit například u her jako je koncepčně skvěle zvládnutá videohra Superliminal či do retro kabátu zahalená videohra CrossCode.

Asi je ještě brzy tuto změnu jakkoliv vyhodnocovat, ale myslíme si, že kdo chce psa bít, hůl si vždycky najde, takže pokud budou omezení jen otázkou času, určitě si nespokojení jedinci či záměrní škodiči najdou vhodnou chvíli pro své řádky po uplynutí dané doby…

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat