Pokud patříte mezi ty, které videohra The Last of Us Part II v souvislosti s obtížností a brutalitou plně neuspokojila, přinášíme v tomto směru velice pozitivní zprávy!

V přehledu trofejí zmíněného titulu totiž byly začátkem tohoto týdne odhaleny dvě zcela nové trofeje:

Vykopej dva hroby (orig. Dig Two Graves): Dokončete příběh na zničující obtížnost

Tohle nezastavíš (orig. You Can’t Stop This): Dokončete příběh na jakékoli nastavení permanentní smrti

Kompletní seznam trofejí hry The Last of Us Part II naleznete zde.

Tyto trofeje ale nepatří do skupiny trofejí základního příběhu The Last of Us Part II, nýbrž do oblíbeného zničujícího režimu Grounded Mode, se kterým už jste se mohli seznámit u prvního dílu série. Tento režim by se měl ve hře The Last of Us Part II oficiálně objevit údajně už s prvním příchozím updatem.

Na co se v něm vlastně můžete těšit? Samozřejmě na nejnáročnější a nejrealističtější možný zážitek – tedy na menší četnost kontrolních bodů, značně omezené zdroje, nepřítomnost odposlechu pro lokalizaci nepřátel, chybějící HUD (neuvidíte například počty zbývajících životů nebo nábojů), agresivnější a dokonalejší umělou inteligenci… no zkrátka na spoustu dalších zajímavých prvků, které ze hry udělají opravdu pořádnou výzvu!

Společně s režimem Grounded Mode nebude chybět ani neméně snadný permanentní smrt navozující režim Permadeath. Ten se dá zapnout v několika obtížnostech a to tak, že po smrti na vás čeká buď úplný konec hry a nebo start od určitého bodu či od úplného začátku kapitoly.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat