Moose Stache je šikovný anglický animátor, který se všeobecně specializuje na pixel art, což je specifický typ počítačové grafiky, jejímž výsledkem jsou unikátní výtvory v proslulém kostičkovaném stylu, při jehož vzniku musí být přesně nabarven každičký potřebný pixel, což občas může být opravdu titěrnou prací.

Zmíněný umělec se v tomto stylu věnuje tvorbě jak samotných her, tak i velice zajímavých krátkých animací, které vycházejí z těch nejpopulárnějších videoher poslední doby mezi nimiž nechybí ani tituly jako je God of War, Half-Life, Cyberpunk 2077 nebo právě The Last of Us.

Toto smyčkové pixelové ztvárnění prvního dílu herní série The Last of Us obsahuje veškeré své charakteristické rysy – postavu Ellie, Joela, Clickera a pandemií zpustošené městečko, které si příroda postupně přetváří k obrazu svému.

Spoustu fanoušků dané dílo, které upoutalo pozornost i následně sdílejícího Neila Druckmanna, nesmírně nadchlo a i nadále se pokouší jeho autora přimět k tomu, aby v něm v budoucnu pokračoval a udělal z něj plnou funkční hru. Jestli se tak ale někdy rozhodne, to je ve hvězdách…

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat