Máte rádi retro? V tom případě vás určitě zaujme pixelové ztvárnění prvního dílu The Last of Us!

The Last of UsThe Last of Us Remastered

Moose Stache je šikovný anglický animátor, který se všeobecně specializuje na pixel art, což je specifický typ počítačové grafiky, jejímž výsledkem jsou unikátní výtvory v proslulém kostičkovaném stylu, při jehož vzniku musí být přesně nabarven každičký potřebný pixel, což občas může být opravdu titěrnou prací.

Zmíněný umělec se v tomto stylu věnuje tvorbě jak samotných her, tak i velice zajímavých krátkých animací, které vycházejí z těch nejpopulárnějších videoher poslední doby mezi nimiž nechybí ani tituly jako je God of War, Half-Life, Cyberpunk 2077 nebo právě The Last of Us.

Toto smyčkové pixelové ztvárnění prvního dílu herní série The Last of Us obsahuje veškeré své charakteristické rysy – postavu Ellie, Joela, Clickera a pandemií zpustošené městečko, které si příroda postupně přetváří k obrazu svému.

Spoustu fanoušků dané dílo, které upoutalo pozornost i následně sdílejícího Neila Druckmanna, nesmírně nadchlo a i nadále se pokouší jeho autora přimět k tomu, aby v něm v budoucnu pokračoval a udělal z něj plnou funkční hru. Jestli se tak ale někdy rozhodne, to je ve hvězdách…

Další zajímavé články

0 %