Kalifornské videoherní studio Naughty Dog se netají tím, že je nadmíru spokojeno s dlouhodobou spoluprací se společností Mondo z amerického Austinu, která je proslulá svým neuvěřitelně kreativním uměleckým osazenstvem.

Právě s touto společností, která se specializuje především na tvorbu plakátů, soundtracků, hraček, oblečení, knih, her a sběratelských předmětů, dalo Naughty Dog v minulosti dohromady několik speciálních produktů ke své herní sérii The Last of Us a ani tento rok tomu pochopitelně není jinak!

Speciální verze soundtracku na dvou vinylech

Unikátní limitované vinylové vydání originálního soundtracku k survival hře The Last of Us Part II, za jehož produkcí stojí Gustavo Santaolalla a Mac Quayle. Grafické zpracování tohoto duopacku, který je posvěcený Sony Masterworks, má na svědomí renomovaná ilustrátorka Tula Lotay.

Tento produkt si můžete objednat zde.

Limitované edice plakátů

Zajímavou novinkou jsou také dva vzájemně se doplňující sítotiskové plakáty z limitované edice s možností vnímání propracované duality – Abby na jednom plakátě a Ellie na druhém. Autorskou těchto plakátů je také výše zmíněná ilustrátorka Tula Lotay.

Tyto produkty si můžete objednat zde.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách televizního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, naleznete ZDE!

Mohlo by vás také zajímat