Limitovaná edice PlayStation 4 Pro v tématickém provedení The Last of Us Part II… a nejen ta!

The Last of Us Part II

Devatenáctý červnový den letošního roku spolu se hrou The Last of Us Part II přinese nadšencům do této herní série ještě jednu dost podstatnou novinku a to limitovanou edici herní konzole PlayStation 4 Pro v jejím tématickém provedení ! Co všechno tato edice svým budoucím majitelům přinese?

Obsahem daného mega-packu je, včetně fyzické kopie hry (mělo by se jednat o verzi Special Edition – více se o ní můžete dočíst zde), pochopitelně konzole PlayStation 4 Pro s kapacitou 1 TB. Ta je speciálně upravena do matného designu s propracovaným a vyrytým reliéfem ikonického tetování Ellie, nacházejícím se na jejím pravém předloktí. Stejně stylizovanému designu samozřejmě neunikl ani přiložený bezdrátový ovladač DualShock 4, doplněný hned několika zajímavými prvky.

K této limitované edici (přibližná cena okolo 11 000 Kč) si můžete samostatně dokoupit i licencovaný exkluzivní externí disk o velikosti 2 TB (přibližná cena okolo 2 500 Kč), jehož výrobcem je Seagate, nebo perfektně padnoucí bezdrátová sluchátka Playstation Gold Wireless Headset Limited Edition (přibližná cena okolo 2 800 Kč).

Za zmínku určitě stojí i to, že pokud už doma konzoli PlayStation 4 máte a nehodláte si ji kupovat znova, bezdrátový ovladač DualShock 4 bude možné zakoupit i samostatně (přibližná cena okolo 1 800 Kč).

Další zajímavé články

0 %