Devatenáctý červnový den letošního roku spolu se hrou The Last of Us Part II přinese nadšencům do této herní série ještě jednu dost podstatnou novinku a to limitovanou edici herní konzole PlayStation 4 Pro v jejím tématickém provedení ! Co všechno tato edice svým budoucím majitelům přinese?

Obsahem daného mega-packu je, včetně fyzické kopie hry (mělo by se jednat o verzi Special Edition – více se o ní můžete dočíst zde), pochopitelně konzole PlayStation 4 Pro s kapacitou 1 TB. Ta je speciálně upravena do matného designu s propracovaným a vyrytým reliéfem ikonického tetování Ellie, nacházejícím se na jejím pravém předloktí. Stejně stylizovanému designu samozřejmě neunikl ani přiložený bezdrátový ovladač DualShock 4, doplněný hned několika zajímavými prvky.

K této limitované edici (přibližná cena okolo 11 000 Kč) si můžete samostatně dokoupit i licencovaný exkluzivní externí disk o velikosti 2 TB (přibližná cena okolo 2 500 Kč), jehož výrobcem je Seagate, nebo perfektně padnoucí bezdrátová sluchátka Playstation Gold Wireless Headset Limited Edition (přibližná cena okolo 2 800 Kč).

Za zmínku určitě stojí i to, že pokud už doma konzoli PlayStation 4 máte a nehodláte si ji kupovat znova, bezdrátový ovladač DualShock 4 bude možné zakoupit i samostatně (přibližná cena okolo 1 800 Kč).

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat