Varování: Upozorňujeme, že se v následujícím textu mohou nacházet takzvané “spoilery”), tedy informace, které by mohly případně prozradit děj dané hry a ovlivnit tak Váš celkový herní zážitek z ní! Pokud ji tedy ještě nemáte dohranou, doporučujeme se této novince vyhnout obloukem!

Tento týden přijaly dvě stěžejní postavy vývojářského studia Naughty Dog, konkrétně kreativní ředitel Neil Druckmann a scénáristka Halley Gross, pozvání do extra podcastu herního portálu Game Informer, ve kterém je přítomný moderátor důkladně vyzpovídal na aktuální téma The Last of Us Part II.

Neil Druckmann během podcastu poodhalil velice zajímavou informaci. Dle jeho slov měl totiž konec posledního počinu The Last of Us Part II původně vypadat naprosto jinak a dokonce pro něj bylo vymyšleno i hned několik verzí!

Primární myšlenkou konce bylo to, že pomstychtivá Ellie Abby ve finálním souboji připraví o život… jenže i přes to všechno, co se v příběhu hry The Last of Us Part II událo, se studio rozhodlo, že Ellie takovou věc zkrátka udělat nesmí. Proč?

Podle Neila Druckmanna se tým studia po několika společných sezeních, na nichž byl konec videohry vehementně řešen, nakonec shodl na tom, že Ellie na konci hry musí projevit své staré já a lidskost, kterou si v sobě vypěstovala díky vlivu Joela.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat