Připravovaný seriál The Last of Us budí mezi fanoušky v posledních několika dnech notnou dávku emocí a to především díky oficiálnímu odhalení představitelů hlavní dvojice – do role cynického a nekompromisního pašeráka Joela byl totiž obsazen chilsko-americký herec Pedro Pascal a po jeho boku bude autofobií trpící Ellie interpretovat anglická hvězdička Bella Ramsey.

Jenže ještě dlouho předtím, než byl vybrán zmíněný Pedro Pascal, se v médiích poměrně často skloňovalo hollywoodské jméno Matthew McConaughey, avšak tento herec nabízenou roli Joela odmítl a od celého projektu se snaží víceméně distancovat. Proč? To nikdy neví.

YouTube video

Následně se produkce HBO, v souvislosti se ztvárněním Joela, začala zajímat o další neméně zajímavé jméno, jímž je afro-americký herec Mahershala Ali, který zazářil ve filmech Alita: Bojový Anděl, Zelená kniha a obou částech Hunger Games: Síla vzdoru.

YouTube video

Svou přítomností by Ali seriál The Last of Us bezpochyby výrazně odklonil od tradiční podoby herní série, avšak ten má pro změnu od McConaugheyho tolik práce, že neví kam dříve skočit (například natáčení filmu Blade z dílny Marvel apod.), takže ani zde pochopitelně spolupráce neklapla. Role Joela je tak ze strany Aliho pasé, ale pořád je ve hře nějaká menší role nemilosrdného bandity, tak se nechme překvapit…

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat