To, že má americká televizní stanice HBO s rozpracovaným post-apokalyptickým televizním seriálem The Last of Us megalomanské plány, asi není žádným překvapením a na povrch se tak postupně dostávají další a další důležité informace.

Magazín Lethebridgenewsnow v těchto dnech přinesl zajímavý rozhovor s Jasonem Kennedym, premiérem provincie Alberta, který veřejně prohlásil, že produkce HBO plánuje utratit až 200 milionů amerických dolarů za jednu samostatnou seriálovou sezónu (první sezóna mimochodem bude obsahovat 10 dílů). Aktuálně se navíc počítá až s osmi možnými sezónami, takže konečný rozpočet je více než fascinující.

Jak už bylo několikrát řečeno, seriál The Last of Us nebude jednorázovým počinem a je téměř jisté, že ho odstartuje propuknutí houbové infekce a postupně děj bude gradovat tak, jak ho známe z prvního dílu The Last of Us. S množstvím sezón by se měl děj prolínat s prequelem The Last of Us: Left Behind a sequelem The Last of Us Part II. Více prostoru by měly ale dostat i vedlejší postavy, jejichž osudy nejsou z herní předlohy tak jasné.

Počet sezón ale bude pochopitelně vycházet víceméně z kvalit, ohlasů a úspěchu první sezóny. Následující sezóny by se pak měly natáčet rovněž na území provincie Alberta, z čehož by těžila celá oblast, která byla z ekonomického hlediska výrazně poznamenána pandemií koronaviru.

Uvidíme tedy, co herecké obsazení a celkový koncept seriálu udělá s diváky…

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách televizního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, naleznete ZDE!

Mohlo by vás také zajímat