Varování: Upozorňujeme, že se v následujícím textu mohou nacházet takzvané “spoilery”), tedy informace, které by mohly případně prozradit děj dané hry a ovlivnit tak Váš celkový herní zážitek z ní! Pokud ji tedy ještě nemáte dohranou, doporučujeme se této novince vyhnout obloukem!

Pokud sledujete aktuální dění okolo akční adventury The Last of Us Part II, určitě vám neunikla nedávná petice na webu Change.org, bojující za přepsání jejího příběhu, která měla za úkol nasbírat 25 tisíc podpisů. Po dosažení tohoto čísla autoři petice přislíbili, že v souvislosti s ní následně osloví společnost Sony a tu požádají o to, aby nechala scénáristy z Naughty Dog příběh dodatečně pozměnit alespoň formou nějakého DLC.

Dle autorů petice je děj hry The Last of Us Part II, na kterou se čekalo dlouhých sedm let, obrovskou neúctou ke všem fanouškům videoherní série The Last of Us. I přesto, že The Last of Us Part II nabízí skvělou hratelnost, grafiku i mechanismy, je prý děj absolutním přešlapem, protože nechat v něm zabít oblíbeného protagonistu Joela Millera a následně tak hráče nutit hrát za jeho vražedkyni Abby, to je více než přes čáru.

Petice celkově posbírala 55 558 podpisů a její autoři informovali o tom, že ač počítají s tím, že lidé z Naughty Dog děj předělávat určitě nebudou, i tak ji společnosti Sony pošlou a to jako menší lekci a první varování pro vývojáře!

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat