Osmačtyřicetiletý chilsko-americký herec Pedro Pascal si v posledních letech užívá obrovské slávy, a to především díky svému charismatu a herecké genialitě, kterou dokázal v hned několika celovečerních snímcích a seriálech. Mezinárodní hvězdou se stal hlavně poté, co se jako agent Javier Peña objevil v kriminálním seriálu Narcos a jako Oberyn Martell ve fantasy dramatickém seriálu Hra o trůny.

Dále zazářil také ve filmech Wonder Woman, Správci osudu, Kingsman: Zlatý kruh či Equalizer 2 a v letošním roce v roli pragmatického pašeráka Joela Millera ve velice vychvalované post-apokalyptické seriálové adaptaci videohry The Last of Us, kde mu po boku sekundovala mladá anglická herečka Bella Ramsey.

Projekt Pedro Pascal à la Joel, na němž v posledních týdnech Şefki Ibrahim, londýnský tvůrce 3D postav, ve spolupráci s Vimalem Kerkettou, usilovně pracoval, je dokončen. Tito dva zmínění umělci se totiž rozhodli, že Pedra Pascala prostřednictvím nástrojů softwaru Autodesk Maya a herního enginu Unreal Engine 5 doslova přemění na oblíbený charakter Joela Millera, známého z videoherní série The Last of Us… a výsledek? Ten je naprosto famózní!

Více detailů, souvisejících s tímto pozoruhodným projektem, naleznete na adrese www.artstation.com/artwork/elz10X.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat