Co si budeme povídat, mezi ty největší charakteristické rysy post-apokalyptické herní série The Last of Us patří bezpochyby i její dokonale jemný soundtrack. Ten si získal snad každého, kdo s touto sérií přišel do styku… no bodejť by né!

Jeho tvůrce, jímž je zkušený argentinský hudební skladatel Gustavo Santaolalla, který si na hudební scéně užívá ta vůbec nejlepší léta své kariéry, se nedávno rozpovídal o tom, jak se on sám stal součástí herního světa a to doslova!

Gustavo je totiž zobrazen v nejnovějším titulu The Last of Us Part II a to jako vedlejší postava, doslova takové nepatrné křovíčko. Jedná se o jistého obyvatele, žijícího v Jacksonu. Ten se objevuje na začátku hry a ztvárněn je jako muž sedící na židli a hrající na banjo.

Pořád tomu nemohu uvěřit! Neil mi řekl, že chce, abych byl nějakým způsoben zakomponován přímo do herního světa a tak se mě rozhodli naskenovat. Nejtěžší ale na tom všem bylo to, že jsem to nemohl nikomu říct, protože se jednalo skoro o státní tajemství, jestli mi rozumíte. Tak moc jsem to chtěl říct svému synovi, ale nemohl jsem!

Gustavo Santaolalla
YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat