V posledních hodinách se hojně spekuluje o tom, že součástí hereckého obsazení chystaného post-apokalyptického televizního seriálu The Last of Us nebude anglický herec Con O’Neill, jehož do role ikonického Billa protlačil samotný Craig Mazin, který je nejen producentem, ale také režisérem a scénáristou tohoto několikadílného počinu.

Důvodem jeho nuceného odstoupení z řad představitelů je skutečnost, že herec Con O’Neill není schopen se časově sladit s rozplánovaným natáčením, a to díky svým dalším pracovním povinnostem a rovněž i soukromým záležitostem.

Role zmíněného Billa se tak nově ujímá jedenapadesátiletý americký herec, spisovatel, komik, producent a dokonce i profesionální tesař v jedné osobě, Nick Offerman, celým jménem Nicholas David Offerman.

Nick Offerman je veřejností nejvíce znám díky své nepřehlédnutelné roli střeleného Rona Swansona v komediálním seriálu Parks and Recreation, v němž se objevil hned v sedmi řadách. Z filmů pak za zmínku jistě stojí Jump street 21, 22 Jump Street či Millerovi na tripu.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách televizního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, naleznete ZDE!

Mohlo by vás také zajímat