Halley Gross, spoluautorka scénáře The Last of Us Part II, dala ve hře pohyb postavě jménem Leah!

Pamatujete si ještě na onen (přibližně tři roky starý) moment, kdy Halley Gross, spoluautorka scénáře hry The Last of Us Part II, na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, obsahující dvě fotografie z motion capture ke zmíněné hře, u nichž zároveň psala, že je ve videohře?

V té době ještě nebylo zcela jasné, zda se skutečně jedná o videoherní účast nebo jde jen o vtípek, podtrhující její zvědavost a osobní vyzkoušení si toho, jak daná technologie vlastně funguje. Tento týden se ven ale dostaly poměrně zajímavé zákulisní informace… přejděme tedy proto rovnou na ně!

Halley Gross si v motion capture opravdu střihla herní roli, konkrétně vedlejší roli ženské postavy jménem Leah, která byla ve hře The Last of Us Part II členkou Vlků (Washington Liberation Front, zkráceně WLF) a která mimochodem byla také milenkou Jordana, dalšího člena této povedené partičky.

Leah původně ve hře měla dostat mnohem více prostoru, ale Neil Druckmann se ji se zbytkem týmu nakonec rozhodl z dosud neznámých důvodů z finální verze, samozřejmě až na pár nutných okamžiků, vystřihnout.

YouTube video

V této souvislosti si teď proto Halley Gross a Neil Druckmann vyměnili několik vtipných tweetů. Druckmann totiž sdílel její fotku v mocap obleku se souvisejícími tečkami na obličeji pro zachycení mimiky se slovy, že chce její postavu dostat zpět do hry… a to jen proto, abych ji mohl znovu vystřihnout.

Jeho vtípek samozřejmě nezůstal dlouho bez reakce a samotná Halley Gross na jeho rýpačku zareagovala “boomerangovým tanečkem” a slovním spojením “The Last of Us Part III: Leah’s Revenge”.

Tento článek se týkal těchto témat:

The Last of Us Part II

Další zajímavé články