Pamatujete si ještě na onen (přibližně tři roky starý) moment, kdy Halley Gross, spoluautorka scénáře hry The Last of Us Part II, na svém Instagramu zveřejnila příspěvek, obsahující dvě fotografie z motion capture ke zmíněné hře, u nichž zároveň psala, že je ve videohře?

V té době ještě nebylo zcela jasné, zda se skutečně jedná o videoherní účast nebo jde jen o vtípek, podtrhující její zvědavost a osobní vyzkoušení si toho, jak daná technologie vlastně funguje. Tento týden se ven ale dostaly poměrně zajímavé zákulisní informace… přejděme tedy proto rovnou na ně!

Halley Gross si v motion capture opravdu střihla herní roli, konkrétně vedlejší roli ženské postavy jménem Leah, která byla ve hře The Last of Us Part II členkou Vlků (Washington Liberation Front, zkráceně WLF) a která mimochodem byla také milenkou Jordana, dalšího člena této povedené partičky.

Leah původně ve hře měla dostat mnohem více prostoru, ale Neil Druckmann se ji se zbytkem týmu nakonec rozhodl z dosud neznámých důvodů z finální verze, samozřejmě až na pár nutných okamžiků, vystřihnout.

YouTube video

V této souvislosti si teď proto Halley Gross a Neil Druckmann vyměnili několik vtipných tweetů. Druckmann totiž sdílel její fotku v mocap obleku se souvisejícími tečkami na obličeji pro zachycení mimiky se slovy, že chce její postavu dostat zpět do hry… a to jen proto, abych ji mohl znovu vystřihnout.

Jeho vtípek samozřejmě nezůstal dlouho bez reakce a samotná Halley Gross na jeho rýpačku zareagovala “boomerangovým tanečkem” a slovním spojením “The Last of Us Part III: Leah’s Revenge”.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat