Post-apokalyptický seriálový spin-off The Walking Dead: Daryl Dixon, který zachycuje dramatickou cestu zběhlého Daryla Dixona, jednoho z hlavních charakterů úspěšného zombie seriálu The Walking Dead (v českém překladu Živí mrtví), pokračující dále skrze nebezpečné a děsuplné francouzské prostředí, ovládané rozkládajícími se agresivními zrůdami, má premiéru už za pouhé tři dny.

Šedesátiletý Greg Nicotero, známý americký maskér, televizní producent a režisér, v posledních týdnech čelil mnoha otázkám, které se točily téměř okolo jednoho a toho samého tématu – The Walking Dead: Daryl Dixon místy působí jako klon letošního seriálového hitu The Last of Us z produkce HBO, a to především díky spojení se hlavního hrdiny s mladou dívkou.

Greg Nicotero je však jiného názoru. Byť se mu seriál s Pedrem Pascalem a Bellou Ramsey moc líbí, nemyslí si, že tyto dvě díla by měla být srovnávána a navíc si stojí za tím, že hororový spin-off The Walking Dead: Daryl Dixon byl před vysíláním seriálu The Last of Us dávno ve fázi příprav a rozhodně nebylo zapotřebí vykrádat jiné projekty.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat