Renomovaný americký novinový deník Los Angeles Times, vycházející v kalifornském městě Los Angeles již od roku 1881, v průběhu srpna veřejnost informoval o tom, že herečka, která bude hrát pomstychtivou postavu Abigail Anderson v druhé řadě úspěšného post-apokalyptického seriálu The Last of Us z produkce HBO, je již byla vybrána. Kdo konkrétně se však této role zhostí, toho už se bohužel natěšení čtenáři nedočkali, ale na základě aktuálních zvěstí se v tomto ohledu opakovaně skloňují dvě jména, a to Florence Pugh a Shannon Berry.

První zmíněné herečce, kterou je nemálo vyhledávaná sedmadvacetiletá britská herečka Florence Pugh, známá například z celovečerních snímků Lady Macbeth, Cizinec ve vlaku, Slunovrat či Oppenheimer, údajně měla být role Abby nabídnuta ještě před květnovým vypuknutím dodnes probíhající hollywoodské stávky scénáristů a herců. Jenže jestli si nepříliš oblíbenou Abby, novou konkurenční postavu Ellie, objevující se v roce 2020 v akčním pokračování The Last of Us Part II, skutečně zahraje, to není zas tak úplně zřejmé.

Zobrazit příspěvek na Instagramu

Příspěvek sdílený Florence Pugh (@florencepugh)

Nyní se totiž zákulisně hodně šušká o tom, že zmíněnou roli nakonec získala druhá zmíněná, australská herečka Shannon Berry, jež se do paměti diváků zaryla především díky svému působení v televizních seriálech Lovci nebo Trosečnice.

Která z těchto dvou hereček výrazně zamíchá kartami celého děje druhé řady seriálu The Last of Us? To se nechme překvapit!

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat