Zahrát si post-apokalyptickou videohru The Last of Us Part II na něčem větším než je pouhopouhá televize v obýváku? Tak to je jistě snem nejednoho gamera!
 
MDerek, uživatel sociální sítě Reddit, si tento sen nedávno splnil v jedné z poboček amerického řetězce kinosálů Cinemark… a byl to prý opravdu fantastický herní zážitek, který ostatním nelze nedoporučit.
 
Zmíněný uživatel je totiž vášnivým návštěvníkem kin, ale jelikož mu pandemie koronaviru tuto oblíbenou činnost zatrhla na dlouhých třináct měsíců, filmové novinky proto mohl sledovat jedině na Netflixu nebo HBO GO.
 
Po tom, co se ale nakonec proti nemoci COVID-19 nechal přeci jen naočkovat, si řekl, že už je určitě dostatečně chráněn na to, aby mohl opět vstoupit do prostor kinosálů a proto si na oslavu svého úspěšného očkování pronajal zmíněné kino (za dvě hodiny mimochodem zaplatil 99 amerických dolarů, což je v přepočtu něco málo přes dva tisíce korun českých).
 
Překvapuje mě, že společnosti typu AMC nebo Regal své sály také nepronajímají, protože mi to totiž přijde jako skvělý způsob, jak si v této době vydělat nějaké peníze navíc.
 
MDerek k situaci ohledně uzavřených kin
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat