Hra The Last of Us Part II, na které americká videoherní vývojářská společnost Naughty Dog pracuje více než 6 let, se nezadržitelně blíží. Pojďme si dnes proto shrnout stěžejní informace o její technické specifikaci…

Jak už naznačily dosavadní screenshoty a videa, The Last of Us Part II disponuje naprosto dokonalou a dechberoucí grafikou s extrémně propracovaným polishingem každičkého detailu v ní.

The Last of Us Part II, která je kompatibilní s DUALSHOCK®4, nese označení “PS4 Pro Enhanced”, což znamená, že je speciálně vylepšená pro hraní na konzoli PlayStation 4 Pro a využívá tak maximální potenciál zařízení. Díky tomu si ji můžete užít s detailnější grafikou, případně i vyšším snímkovém rozlišení.

Hra The Last of Us Part II je vůbec nerozsáhlejším titulem studia Naughty Dog, takže vás asi ani nepřekvapí fakt, že její fyzická verze bude rozdělena do dvou Blu-ray disků – jeden slouží k instalaci hry a druhý je určen k jejímu samotnému hraní.

Multiplayer byste hledali marně, hru si (s možností českých titulků) užije pouze jeden aktivní hráč, který si ale bude muset na své konzoli připravit minimálně 100 GB volného místa, což není zrovna málo, že?

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat