Po tom, co se začátkem tohoto roku novinář Tom Henderson a následně v červenci hudební skladatel Gustavo Santaolalla nezávisle na sobě zmínili o tom, že kalifornské vývojářské studio Naughty Dog pracuje na vylepšené verzi akční survival hry The Last of Us Part II z roku 2020, se na světlo světa dostala další zajímavá zvěst, která tuto veřejně tajnou věc opět a znovu potvrzuje.

Tou je pravděpodobně zcela nechtěný omyl, za nímž na svém LinkedIn profilu stojí Mark Pajarillo, vysoce uznávaný vedoucí outsourcingový umělec s více než 20 lety zkušeností s vývojem her se specializací na outsourcing umění, projektové řízení a dynamické vedení týmu. Rovněž je také expertem na převádění kreativních vizí do podmanivých herních prostředí přinášejících výjimečné výsledky a také na osvědčené výsledky v dohlížení na produkci outsourcovaných uměleckých děl a jejich bezproblémové integraci do herních enginů.

Ve svých pracovních zkušenostech se totiž právě on pochlubil tím, že měl mj. pod palcem také outsourcovanou materiálovou produkci remasterované verze The Last of Us Part II, na níž usilovně dřel tým hned několika šikovných externistů.

Netrvalo to však příliš dlouho a Mark Pajarillo si uvědomil, že zmínka o remasteru je zásadní chyba, kterou musí obratem napravit, takže tuto skutečnost samozřejmě z profilu velmi brzy odstranil. Naštěstí ale existují internetoví slídilové, kteří dokáží zavčasu zachovat důkazy, a to například ve formě screenshotů…

ⓘ Zdroj fotografie: resetera.com

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat