Po odvysílání třetího dílu post-apokalyptického seriálu The Last of Us, jehož pozitivní hodnocení a neskutečný nárůst sledovanosti rezonoval v médiích téměř celého světa, se jeho tvůrci dočkali dokonce i uznání a chvály od miliardářů Elona Muska a Jeffa Bezose.

Americký mladý herec Chandler Riggs, který v divácky opěvovaném zombie seriálu The Walking Dead (ve volném českém překladu Živí mrtví) představuje pamětihodný charakter jménem Carl Grimes, je dlouholetým fanouškem videoher pro konzoli PlayStation a pochopitelně ho na ní neminula ani herní survival série The Last of Us, předloha pro aktuálně vysílaný stejnojmenný televizní seriál.

Riggs, jenž se v roce 2020 osobně aktivně účastnil propagační kampaně související s počinem The Last of Us Part II, se nechal slyšet, že první hru The Last of Us hrál hned několikrát a že každá hra z této série je vždy něčím speciální a lišící se od ostatních. Při hraní pokaždé cítil něco, co u jiných her ještě nezažil, tudíž není asi žádným překvapením, že seriálová adaptace ho doslova uhranula a on se do ní vyloženě zamiloval.

YouTube video

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat