Nejspíše se to bude zdát jako něco zcela neuvěřitelného, ale velmi úspěšný celovečerní snímek Já, legenda z roku 2007 se po dlouhých šestnácti letech skutečně dočká vytouženého pokračování.

YouTube video

V něm se v hlavní roli opět objeví oblíbený a dnes již čtyřiapadesátiletý herec Will Smith, kterému bude nově sekundovat neméně populární šestatřicetiletý herec Michael B. Jordan.

Konec filmu z roku 2007, který celosvětově vydělal více než 585 milionů dolarů, by se měl stát výchozím bodem zcela nové zápletky a další část tohoto strhujícího post-apokalyptického děje by měla být protentokrát zasazena do doby několika desítek let poté, tedy podobně jako je tomu v příběhu The Last of Us.

Televizní scenárista, producent a režisér Akiva Goldsman se navíc před několika málo dny nechal slyšet, že pokračování filmu Já, legenda bude silně inspirované aktuálně vysílaným seriálem The Last of Us, jehož je velkým obdivovatelem.

Je to tak, seriálem The Last of Us jsem vážně posedlý a čerpám z něj proto většinovou inspiraci. Můžeme v něm vidět svět ihned po apokalypse a následně dvacet let po ní, kdy si již planeta samotná dělá nárok na svět a člověk tak přestává být jejím hlavním nájemcem, což je skutečně krásné.

Akiva Goldsman

Děj připravovaného filmu Já, legenda, který vyjde pod záštitou Warner Bros., se bude znovu odehrávat na území New Yorku a je dosti možné, že se i mírně překlene za jeho hranice.

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat