Nadějná anglická herečka Bella Ramsey, která v letošním seriálovém hitu The Last of Us od HBO hraje postavu Ellie Williams, se nedávno nechala slyšet, že si během více než jednoho roku natáčení zmíněného televizního seriálu v Kanadě s Pedrem Pascalem, ztvárňujícího Joela Millera, vybudovala velice silný přátelský vztah přesahující hranice kamer.

Bella Ramsey však dále připustila fakt, že se ze začátku velmi bála toho, že si s Pedrem Pascalem na place nebude rozumět a jejich prvotní komunikace proto zprvu probíhala znatelně opatrně.

V přítomnosti Pedra, kterého neskutečně obdivuji, se člověk v podstatě okamžitě cítí dobře a jsem ráda, že jsme si i přes mé velké obavy padli do noty. Byl na nás vyvíjen velký tlak, navíc jsem si uvědomovala to, že spolu budeme po celý rok den co den, jak při natáčení, tak i na tiskových konferencích. Ve chvíli, kdy jsem se od toho tlaku oprostila, začali jsme si rozumět. Je nejlepší, je tak laskavý a velkorysý, užili jsme si vážně mnoho legrace. Byli jsme jako dvě děti, které si spolu hrály. V naší vzájemné náklonosti hrála velkou roli také hudba. Pedrův hudební vkus je krásný, doslova prvotřídní. Než jsme se otrkali, hrávali jsme si hlavně písničky, to byl náš úplně prvotní způsob komunikace.

Bella Ramsey

NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat