Varování: Upozorňujeme, že se v následujícím textu mohou nacházet takzvané “spoilery”), tedy informace, které by mohly případně prozradit děj dané hry a ovlivnit tak Váš celkový herní zážitek z ní! Pokud ji tedy ještě nemáte dohranou, doporučujeme se této novince vyhnout obloukem!

Videohra The Last of Us Part II je považována za jednu z nejkontroverznějších her v historii. Osudy hlavních postav a uspořádání jednotlivých událostí, které vytvořili nečekaný konec, jsou přísně kritizovány a zároveň i nesmírně oceňovány.

V nedávném rozhovoru pro YouTube kanál Kinda Funny, jímž provázel Greg Miller, se sešla trojice ve složení Neil Druckmann (scénárista, kreativní ředitel a programátor studia Naughty Dog v jedné osobě), Troy Baker (herec Joela) a Ashley Johnson (herečka Ellie), kde se každý ze zúčastněných vyjádřil k tomu, jaké to bylo, když se natáčely vůbec poslední scény postavy Joela Millera…

S nejemotivnějšími slovy přišla Ashley:

Bylo to pro mě velké učení. V místnosti nikdo nebyl, pouze já a Troy. Jen jsme na sebe zírali a mě problesklo hlavou: Proč já? Záleží mi na Joelovi, záleží mi na Ellie… cítila jsem úzkost a nejistotu. Troy do toho dal maximum, bylo z toho všeho cítit, že Joel je tu pro Ellie až do svého úplného konce. Ta scéna byla nesmírně těžká a vím, že mnoho lidí s ní má problém, protože díky ní ztratí svou oblíbenou postavu, kterou tolik milují… ano, je to těžké, je to tak nesmírně těžké!

Ashley Johnson
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat