Přátelé post-apokalyptického a houbou Cordyceps doslova prolezlého světa The Last of Us, dnes pro vás bohužel nemáme příliš dobré zprávy…

Na základě nejčerstvějších informací ze zámoří totiž americké vývojářské studio Naughty Dog přestalo pracovat na dlouho očekávaném multiplayerovém spin-offu, který už měl být dokonce původní součástí survival titulu The Last of Us Part II z roku 2020, avšak tak se, jak všichni moc dobře víme, nestalo a multiplayer samotný se tvůrci nakonec rozhodli transformovat do zcela samostatného projektu.

Jenže tento rozpracovaný jedinečný kooperativní online zážitek, zasazený do naprosto nového města, které se ve videoherní sérii The Last of Us ještě doposud neobjevilo, je aktuálně v ohrožení, protože Naughty Dog dělá úsporná opatření a ještě do konce tohoto roku propustí nejméně 25 lidí z řad kontraktorů, kteří nejsou smluvními kmenovými zaměstnanci studia a nemají tak navíc nárok na odstupné. Převážně by se mělo jednat především o testery. Vlna propouštění však tímto krokem údajně ještě zdaleka nekončí.

Jak celá situace okolo samotného multiplayeru dopadne je ve hvězdách…

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat