Dnes je devatenáctý červnový den a ti znalí z vás již jistě moc dobře vědí, jaká významná událost se k tomuto datu váže… ano, tušíte správně – dvouleté výročí od vydání akční adventury The Last of Us Part II, která herní komunitu rozdělila doslova na dva absolutně nesmiřitelné tábory.

Finančně velice náročný a dodnes stále kontroverzní projekt The Last of Us Part II totiž rozhodně nešel na ruku svým skalním příznivcům a jeho směr se ve výsledné fázi ubíral tak, jak to čekal skutečně jen málokdo. Díky tomu si tento odvážně pojatý videoherní titul získal dvě zcela primární nálepky, a to milovaný i nenáviděný zároveň, neboť nic mezi v tomto konkrétním případě pravděpodobně doposud ani neexistuje.

Hra The Last of Us Part II i přes všechny kupící se problémy, nejenom ty související se samotnými úniky, které poněkud znepokojily její trajektorii, jenž její konečné spatření světla světa nesčetněkrát doprovázely, získala tolik ocenění, že se historicky stala vůbec jednou z nejúspěšnějších a nejoceňovanějších videoher vůbec. Její výprava, emotivní pouť, technická a výtvarná stránka jsou zkrátka nezapomenutelné a po vývojářské stránce těžce překonatelné, to bez debat.

YouTube video
NEPŘEHLÉDNĚTE:
Veškeré informace o epizodách akčního seriálu The Last of Us, včetně odkazů pro jejich sledování, najdete ZDE!

Nahlásit chybu v článku

Mohlo by vás také zajímat